Bitmiş Projeler

1- BİZİM KONAKLAR – ZAMBAK

Adres: Yeni Mah. Kurtuluş Sok. No: 15

1. Bina Özellikleri: 

3+1  , 158 m2
Tek Blok , Toplam 5 Daire
2. Açıklamalar:

Her bir daire toplam 158 m2, Salon 26m2,  Mutfak 15m2’dir. Projede Açık Otopark, Kameralı Diafon sistemi, Ebeveyn Banyosu, Cambalkon, Kombi, Kiler, Vestiyer, 1. Sınıf Mutfak Dolabı, ve Davlumbaz mevcuttur. Ebeveyn banyosunda alafranga tuvalet, lavabo ve duş mevcuttur. Bina bahçe katında her daireye mahsus depo vardır. Ayrıca 1 adet çok amaçlı ortak kullanım salonu bulunmaktadır.
Bizim Konaklar Zambak projesinde özel mimari proje uygulanmıştır. İç mimarisinde kullanılan özel tasarımlar eşliğinde daireniz uyum içerisindedir. Her bir daire rahat, kullanışlı, şık 1. Sınıf mutfak dolaplarına, davlumbaza ve vestiyere sahiptir. Bu projenin siz değerli müşterilerimize konforlu, huzurlu ve prestijli bir yaşam sunması amaç edinilmiştir.
Bina etrafının 4 cephesi de açıktır. Zambak projesinin sahip olduğu eşsiz manzarası eşliğinde, yazın kuzey cephenin serin rüzgarlarının keyfini çıkarırken, kışın ise güney cepheden güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.
Bizim Konaklar Zambak projesi şehir merkezindedir. Merzifon Çanakkale parkının kuzey batısında bulunmaktadır. Konumu itibariyle marketlere, okullara, hastaneye, eczanelere, olimpik yüzme havuzuna ve kafelere yürüme mesafesindedir.
Fotoğraflarda bulunan; buzdolabı, ocak, televizyon ve mobilya çeşitleri projeye dahil değildir. Fikir edinme amaçlı eklenmiştir.